GOLA

GOLA

„Gola“ prekių ženklo pradžia labai kukli – jis gimė 1905 m. mažame fabrike centrinėje Anglijoje. Netrukus avalynės dizainas išpopuliarėjo ir „Gola“ pradėjo plėsti asortimentą, atsižvelgdamas į besikeičiančias tendencijas ir klientų poreikius. Nuo kuklios pradžios britiškasis „Gola“ išaugo iki tarptautiniu mastu pripažinto, šiandien turinčio klientų visame pasaulyje ir puikiai visiems žinomo dėl savo sportbačių, prekių ženklo.

Nepaisant dviejų pasaulinių karų ir nesuskaičiuojamos komercinės konkurencijos, „Gola“ ir toliau plėtojo savo žinias bei patirtį, kol netikėtai tapo septintojo ir aštuntojo dešimtmečių sportinės avalynės prekių ženklu numeris vienas bei aistringų sporto sirgalių ir profesionalių sportininkų populiariausiu pasirinkimu. Anuomet „Gola“ buvo dažnai matoma didžiųjų futbolo klubų aikštėse.

„Gola“ didžiuojasi savo šaknimis ir didžiuliu šuoliu į mados padangės viršų. Iki šių dienų derindamas originalų „Gola“ stilių su naujausiomis mados tendencijomis, prekių ženklas apjungia britų paveldą ir šiuolaikinį dizainą. Pagrindinis šio garsaus prekių ženklo principas yra kurti aukštos kokybės avalynę ir aksesuarus visiems, kurie mėgsta stilių ir sportą

Galima drąsiai sakyti, kad „Gola“ atlaikė laiko išbandymą ir paliko didelį pėdsaką mados pasaulyje.

„Sneakers&Readers“ – vienintelis oficialus „Gola“ atstovas Lietuvoje.

 

Ankstesnis įrašas Kitas įrašas