Lietuvos hip hopo čempionė Diana Rekel vyksta į tarptautinį šokių turnyrą Nyderlanduose

Lietuvos hip hopo čempionė Diana Rekel vyksta į tarptautinį šokių turnyrą Nyderlanduose

Gegužės 19 d. Vilniuje „Litexpo“ rūmuose vyko Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas pritraukęs daugiau nei šimtą dalyvių skirtingose kategorijose. Ketvirtą kartą vykstančiame Lietuvos hiphopo čempionate, suaugusiųjų kategorijoje, triumfavo 16-metė Diana Rekel, kuriai atiteko ne tik čempionės titulas, bet ir „Sneakers & Readers“ įsteigtas pagrindinis prizas – kelionė į Amsterdame vykstantį tarptautinį šokių turnyrą bei festivalį „Summer dance forever“.

 

Diana Rekel, 16-metė „ANT studijos“ šokėja, vos prieš kelias dienas drauge su savo treneriu, Lietuvoje ir užsienyje žinomu šokėju, Edgaru Kerpe nuskynė laurus Estijoje vykusiame „Ghetto dance“ turnyre. Sekmadienį Lietuvos hip hopo čempionate iškovojusi pergalę ir laimėjusi įspūdingą prizą – kelionę į bene didžiausią gatvės šokių turnyrą pasaulyje „Summer dance forever“ – D. Rekel neslepia emocijų:

 

„Varžybų diena buvo išties sunki, kadangi ryte buvau grįžusi iš varžybų Estijoje, iš kurių parsivežiau aukso ir sidabro medalius. Nors buvau mažai miegojusi ir pavargusi, pasistengiau sutelkti paskutines jėgas Lietuvos hip hopo čempionato metu. Finale atidaviau visą save, o įdėtas laikas ir darbas padėjo pasiekti savo tikslo. 

 

Iki šiol negaliu patikėti, kad išsipildys mano didžiausia svajonė. Visada svajojau apie kelionę į „Summer dance forever“. Šiame festivalyje noriu pamatyti geriausius hip hopo stiliaus šokėjus bei pajausti šokių bendruomenės dvasią ir vieningumą, pasisemti patirties ir smagiai praleisti laiką“ – emocijomis apie laimėjimą dalijasi Lietuvos hip hopo čempionė Diana.

 

Pradėjusi šokti nuo 7-nerių ir jau ne vieną laimėjimą Lietuvoje bei užsienyje pelniusi D. Rekel Lietuvos hip hopo čempionato finale susitiko su šiuo metu Lietuvoje gyvenančiu ir treniruojančiu šokėju iš Estijos Robert Larionov. Savo puikiu pasirodymu R. Larionov iškovojo antrąją Lietuvos hip hopo čempionato vietą.

 

Lietuvos hip hopo čempionate teisėjavo žinomi šokėjai iš Lietuvos ir užsienio, tarp jų - GOSHAWTY - Heorhi Trushko (Latvija), Kaspars Meilands (Latvija), Hubert Lagin (Prancūzija)

ARU - Arūnas Mozūraitis (Lietuva).

 

Nugalėtojo šiemet laukė ir išskirtinis prizas, kurį įsteigė gatvės kultūrą palaikanti laisvalaikio avalynės ir drabužių parduotyvė (concept store) „Sneakers & Readers“. Nugalėtojo laukia kelionė į „Summet dance forever“.

 

„Sneakers & Readers“ džiaugiasi talentais ir prisideda iš savo pusės tiek emociškai, tiek finansiškai. Norime, kad jaunimas šoktų, klestėtų, džiaugtųsi, kad norėtų laimėti ir kitais metais – turėtų tokią siekiamybę bei tikslą. Taigi, siunčiame geriausią Lietuvos hip hopo šokėją Dianą į vieną iš  hip hopo mekų – Amsterdamą.

 

Mes turime galimybę įduoti pasą gerai, jaunai ir sveikai kartai daryti gražius dalykus, todė mes taip ir veikiam – palaikom juos! Galima, žinoma, paremti ir aplodismentais… Bet mes norime padėti jauniems žmonėms finansiškai. Norime sukurti jaunimui galimybę praplėsti akiratį, gauti įkvėpimo ir džiuginti savo talentu“, - apie įsteigtą prizą pasakoja parduotuvės įkūrėjas, aktorius Audrius Bružas.

 

Tarptautinis hip hopo turnyras ir festivalis „Summer dance forever“ vyks rugpjūčio 20-26 d. Nyderlanduose, Amsterdame.

 

Lietuvos hip hopo čempionato finalo įrašą ir finalinę kovą galite peržiūrėti LRT mediatekoje.

 

Ankstesnis įrašas