SNEAKERS&READERS DANCE BATTLE

SNEAKERS&READERS DANCE BATTLE

Sausio 27 dieną įvyko ilgai lauktas SNEAKERS & READERS DANCE BATTLE!

SNEAKERS & READERS concept store buvo sausakimša! Sulaukėme ne tik 50 dalyvių, kurie susirungė HIP-HOP 1x1 BEGINNERS ir HIP-HOP 1x1 OPEN kategorijose, bet didelio būrio žiūrovų, atėjusių palaikyti dalyvaujančiųjų

Šokių kovose susirungė ir kviestiniai svečiai, šokėjai iš Lietuvos bei užsienio – Gediminas Stukas, Robert Larionov iš Estijos bei iki pat vakaro paslaptyje laikytas, atvykęs net iš Prancūzijos, pasaulinių šokių čempionatų prizininkas Junior Yudat.

Šokių kovoms teisėjavo mūsų geras draugas ir vienas iš renginio idėjos autorių Edgaras Kerpė, kuris renginio svečiams padovanojo specialų savo pasirodymą!

Nugalėtojai:

  • HIP-HOP 1x1 BEGINNERS kategorijoje pirmą vietą iškovojo Ąžuolas Budrevičius, pagrindinėje kovoje nurungęs Edviną Brazdžionytę.
  • „HIP-HOP 1x1 OPEN kategorijoje nugalėjo svečias iš Prancūzijos Junior Yudat, finale nugalėjęs puikų šokėją ir „Ant Studija“ choreografą AUGGI.

Apdovanoję laimėtojus šauniais SNEKAERS & READERS įsteigtais prizais, pakvietėme visus į šalia esančius teatro KITAS KAMPAS namus ne tik pasidalinti renginio įspūdžiais, bet ir toliau šokti HIP-HOP ritmu.

Dėkojame visiems dalyviams, kurie atėjo parodyti visko, ką moka, žiūrovams, atėjusiems pasižiūrėti ir palaikyti šokėjų bei pagrindiniam renginio remėjui AKVILĖ vanduo.

 

Ankstesnis įrašas Kitas įrašas