Sneakers & Readers concept store atidarymas

Užupyje duris atvėrė Sneakers & Readers: išskirtiniai prekių ženklai ir būrys svečių

Paskutinę pavasario dieną kviestiniai svečiai rinkosi į aktoriaus, improvizatoriaus ir verslininko Audriaus Bružo naujojo „Sneakers & Readers“ concept store atidarymą. Tai – jau antroji A. Bružo avalynės parduotuvė. 

Sneakers & Readers concept store atidarymas

Į parduotuvės „Sneakers & Readers“ atidarymo renginį Užupyje rinkosi gausus pasipuošusių svečių būrys, tiesa, renginio kvietime buvo nurodyta, kad visi svečiai turi avėti savo mėgstamiausius sportbačius. 

Gola sportbačiai

Pasveikinti A.Bružo atvyko jo kursiokai ir draugai aktoriai Mantas Vaitiekūnas, Jokūbas Bareikis, Leonardas Pobedonoscevas, TV laidų prodiuserė Vaida Poderytė-Bernatavičė, stiliaus žinovas, „Suitsupply“ įmonės pardavimo ir rinkodaros vadovas Paulius Stumbra, dizainerė, prekės ženklo „Unlabel“ įkūrėja Ina Gaižauskienė, brolis, verslininkas Marius Bružas, aktorius ir atlikėjas Mantas Bendžius ir jo brolis, fotografas Deividas Bendžius, Šorena Džaniašvili, Ramūnas Vyšniauskas, aktorius Kirilas Glušajevas su aktore Gintare Latvėnaite ir sūnumi bei kiti kviestiniai svečiai.

Sneakers & Readers parduotuvės atidarymas

Tarp svečių dovanų ir smagus kaimynų pokštas – laikinas Užupyje esančios Malūnų gatvės pavadinimo pakeitimas į A. Bružo gatvę, kadangi ši parduotuvė – tai jau trečias A. Bružo įkurtas verslas Užupyje esančioje Malūnų gatvėje. Renginio metu Audrius teigė, kad istorijos kuriasi tuomet, kai visi įdedame truputį širdies, kai patys pasirenkame būti istorijoje, ir dėkojo visai „Sneakers & Readers“ bei teatro „Kitas kampas“ komandai, kuri padėjo paversti prieš metus gimusią svajonę realybe.

Sneakers & Readers atidarymas

Simboliniu parduotuvės atidarymo ženklu tapo į lentyną padėti istoriją turintys, ilgai dėvėti bei į svarbiausias gyvenimo keliones bei įvykius A. Bružą lydėję sportbačiai. Savo mylimiausius sportbačius į specialiai tam skirtą „Sportbačių – herojų“ lentyną padėjo bei jų istorijas papasakojo ir L. Pobedonoscevas su K. Glušajevu. 

Sneakers & Readers concept store atidarymas

Naujajame concept store, įsikūrusiame Užupyje, Malūnų g. 4, galite atrasti unikalius prekės ženklus, tarp kurių – Karhu, Edwin, Deus ex Machina, Warrior Shanghai, Saye, British Vintage Boxing ar Gola, kurį išskirtinai atrasite tik „Sneakers & Readers“ parduotuvėje. 

 

Kitas įrašas